Szkolny konkurs na najpiękniejszą kartkę świąteczną

Uczniowie klas I-IV naszej szkoły wzięli udział w wyjątkowym szkolnym konkursie na najpiękniejszą kartkę świąteczną. Wyjątkowe prace Natana Kott oraz Alicji Jurczak zostały wysłane aż do Londynu, do rodziny królewskiej

Po kilku miesiącach, ku naszemu zdziwieniu, do szkoły dotarła pewna koperta… Już sam jej wygląd wzbudził naszą ciekawość.

W środku znajdowała się oficjalna kartka z podziękowaniami od rodziny królewskiej. Książę i Księżna Walii wraz z dziećmi przekazali, że z radością przyjęli życzenia bożonarodzeniowe i przesłali uczniom oraz

nauczycielom naszej szkoły życzenia noworoczne

To dla nas ogromny zaszczyt i wyjątkowe wyróżnienie. Jesteśmy niezwykle dumni z naszych uczniów. Kartkę można obejrzeć na szkolnym korytarzu.

Wszystkim uczestnikom konkursu bardzo dziękujemy i zachęcamy do dalszej aktywności.

Thank you!

Możesz również polubić…

Przejdź do treści