Moc życzeń w gwarze orawskiej

Nasi uczniowie biorą udział w Konkursie Literacko -Plastycznym „Moc życzeń” i wykonali kartki pocztowe z życzeniami w gwarze orawskiej.

Była to wspaniała okazja, by rozwijać kreatywność, pielęgnować lokalną tradycję i przypominać piękno naszej orawskiej mowy.

Dziękujemy za zaangażowanie, pomysłowość i serce włożone w tworzenie swoich wyjątkowych kartek

Możesz również polubić…

Przejdź do treści