Moc życzeń w gwarze orawskiej
Nasi uczniowie biorą udział w Konkursie Literacko -Plastycznym „Moc życzeń” i wykonali kartki pocztowe z życzeniami w gwarze orawskiej.
Była to wspaniała okazja, by rozwijać kreatywność, pielęgnować lokalną tradycję i przypominać piękno naszej orawskiej mowy.
Dziękujemy za zaangażowanie, pomysłowość i serce włożone w tworzenie swoich wyjątkowych kartek


