W listopadzie uczniowie klasy siódmej omawiali lekturę „Dziady’ cz. II Adama Mickiewicza.
Na podsumowanie swoich działań przygotowali inscenizację dramatu na klasowej scenie. Brawo dla całej klasy za kreatywność i odwagę w przedstawieniu tak wyjątkowego dzieła polskiej literatury