Koncert w ramach naboru na nowy rok szkolny do Orawskiej Samorządowej Szkoły Muzycznej
W dniu dzisiejszym (14.04) uczniowie naszej szkoły z klas II i III mieli okazję wybrać się na wyjątkowy koncert w ramach naboru na nowy rok szkolny do Orawska Samorządowa Szkoła Muzyczna
Wspólnie przeżyliśmy Magiczną Muzyczną Podróż po krainie bajek Disneya
Bardzo się cieszymy, że mogliśmy słuchać pięknej muzyki w wykonaniu naszych uczniów oraz absolwentów – to była prawdziwa uczta dla uszu i serc.
Dziękujemy za wspaniałe przeżycia!










