Rozdanie nagród laureatom Wojewódzkiego Konkursu Czytelniczo-Plastycznego „GÓRALSKIE CYTANIE”
16 kwietnia w Instytucie Dziedzictwa Niematerialnego Ludów Karpackich w Ludźmierzu odbyło się rozdanie nagród laureatom Wojewódzkiego Konkursu Czytelniczo-Plastycznego „GÓRALSKIE CYTANIE”
Miło nam poinformować o wynikach:
Część czytelnicza (kategorie: klasy 1–3, 4–6, 7–8):
I miejsce – Natalia Sandrzyk kl. 1
II miejsce – Szymon Lenart kl. 8
Wyróżnienie – Anna Spytkowska kl. 4
Część plastyczna (kategorie: klasy 1–3, 4–6, 7–8):
I miejsce – Sylwia Jurczak kl. 1
Wyróżnienie – Alicja Jurczak kl. 3
Wyróżnienie – Antonina Stasiak kl. 7
Gratulujemy Laureatom oraz dziękujemy Wszystkim Uczestnikom z naszej szkoły za pielęgnowanie gwary i tradycji orawskich! Dzięki Waszej wyobraźni i wystąpieniom ożył dawny i współczesny orawski świat.








