Rozdanie nagród laureatom Wojewódzkiego Konkursu Czytelniczo-Plastycznego „GÓRALSKIE CYTANIE”

16 kwietnia w Instytucie Dziedzictwa Niematerialnego Ludów Karpackich w Ludźmierzu odbyło się rozdanie nagród laureatom Wojewódzkiego Konkursu Czytelniczo-Plastycznego „GÓRALSKIE CYTANIE”

Miło nam poinformować o wynikach:

Część czytelnicza (kategorie: klasy 1–3, 4–6, 7–8):

I miejsce – Natalia Sandrzyk kl. 1

II miejsce – Szymon Lenart kl. 8

Wyróżnienie – Anna Spytkowska kl. 4

Część plastyczna (kategorie: klasy 1–3, 4–6, 7–8):

I miejsce – Sylwia Jurczak kl. 1

Wyróżnienie – Alicja Jurczak kl. 3

Wyróżnienie – Antonina Stasiak kl. 7

Gratulujemy Laureatom oraz dziękujemy Wszystkim Uczestnikom z naszej szkoły za pielęgnowanie gwary i tradycji orawskich! Dzięki Waszej wyobraźni i wystąpieniom ożył dawny i współczesny orawski świat.

Możesz również polubić…

Przejdź do treści